Image

JOINT FLEX FORTE

24.90 €

Joint Flex Forte je vysoko kvalitná koncentrovaná kĺbová ......

Detail

Joint Flex Forte je vysoko kvalitná koncentrovaná kĺbová výživa vo forme kapsúl. Namáhaný pohybový aparát sa musí vysporiadať so zvýšenou oxidáciou tkanív a množstvom následných zápalových procesov, čo má negatívny vplyv na jeho opotrebovanie. Kolagén, komponenty chrupaviek a mušlí v kombinácii so správne zvolenými vitamínmi a stopovými prvkami v dostatočnom množstve, vytvárajú optimálne funkčnú výživu pre kĺby, šľachy a väzivá. Užívanie vyváženej kĺbovej výživy v dostatočnom množstve umožní a podporí priebeh regeneračných procesov vedúcich k posilneniu pohybového aparátu.


Doporučujeme, ak váš lekár neurčí ináč, užívať jednu kapsulu trikrát denne počas jedného mesiaca, potom prerušiť užívanie na 10 dní a v prípade nutnosti pokračovať v užívaní ďalší mesiac.


Výživový doplnok je možné s 10-dňovými prestávkami užívať dlhodobo. V prípade akútnych stavov doporučujeme kombinovať s preparátom ORTHOCOLAGEN 10 000. JOINT FLEX FORTE obsahuje multifunkčnú zmes klinicky študovaných komponentov. Obzvlášť vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek, meď k udržaniu zdravých spojových tkanív.


Zloženie:

glukozamínsulfát, kolagénový hydrolyzát, MSM (metylsulfonylmetán), chondroitínsulfát, želatína (kapsula), pivné kvasnice, kyselina L-askorbová, hydrolyzát kuracej chrupavky, extrakt z Perna canaliculus, DL-alfa-tokoferylacetát, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, síran meďnatý


Upozornenie: Výživový doplnok nie je náhradou rozmanitej stravy. Odporučená denná dávka nesmie byť prekročená. Uskladňovať na suchom a chladnom mieste mimo dosahu malých detí.


Doporučené dávkovanie:

3 x1 kapsula denne pred jedlom, zapiť vodou.


Balenie: 90 kapsúl


Podmienky predaja